Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Laser 940EC zwalcza szkodniki w uprawach warzyw, ziół, owoców 25ml

14,90 
LASER 940 EC olejowy pochodzenia naturalnego, zawierający w swoim składzie olej rydzowy (z lnicznika siewnego Caamelia sativa) w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej. Działa w sposób mechaniczny poprzez blokowanie układu oddechowego szkodników.

Laser RTU 550ml

16,90 
Do ogrodu Laser RTU to naturalny preparat do zwalczania szkodników. Może być stosowany w uprawach domowych, ogrodowych i pod osłonami. Preparat pochodzenia naturalnego, o działaniu kontaktowym, w formie gotowego do użycia produktu. Zawiera w swoim składzie olej roślinny i działa w sposób mechaniczny. Przeznaczony jest do ochrony roślin przed tarcznikami, mszycami, przędziorkami, mączlikami, miodówkami, wełnowcami oraz innymi roztoczami i owadami występującymi w roślinach ozdobnych, warzywnych, sadowniczych oraz w ziołach.

Maść ogrodnicza-półpłynna 250g

12,90 
Do ogrodu Sumin Maść ogrodnicza półpłynna w formie półpłynnej maści przeznaczony do zabezpieczania ran drzew i krzewów powstałych po cięciu, uszkodzeniach mechanicznych oraz po pęknięciu kory drzew. Zastosowanie maść ogrodnicza półpłynna przyspiesza regenerację uszkodzonych tkanek roślin oraz ochrania powstałe rany przed infekcją patogenów.

Molufries 5GB 200g

15,00 
Do ogrodu Molufries 5GB to środek ślimakobójczy w formie przynęty granulowanej, przeznaczony do zwalczania ślimaków nagich.

Scorpion 325SC 10ml

18,00 
Sumin Scorpion 325 SC to środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych. Środek grzybobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu powierzchniowym i systemicznym, stosowany zapobiegawczo w zwalczaniu chorób powodowanych przez grzyby w uprawie roślin warzywnych i truskawek. Środek Scorpion 325 SC stosuje się przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Starane Trawniki 100ml

39,90 
Środki ochrony roślin Starane Trawniki to środek chwastobójczy w formie płynu (emulsja olejowa w wodzie) do sporządzania emulsji wodnej stosowany nalistnie, przeznaczony do powschodowego zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych i polowych.  

Sumin Aerozol na mszyce 300ml

18,90 
Środki ochrony roślin Sumin Aerozol na mszyce przeznaczony do zwalczania mszyc w różach w ogrodach przydomowych oraz działkowych, na balkonach i w domach.

Sumin Arkusz Żółty Kleisty kpl. 5szt.

12,90 
Do ogrodu Arkusz żółty kleisty jest to gotowy do użycia zestaw składający się z pięciu sztuk żółtych, dwustronnych arkuszy lepowych. Arkusze służą do wyłapywania oraz monitorowania występowania szkodników roślin, takich jak: mszyce, wciornastki, mączliki, miniarki, owocówki, itp.

Sumin Lep Okrągły 1szt.

0,99 
Do ogrodu Sumin Lep Okrągły jest to długodziałający lep w postaci taśmy papierowej nasączonej substancją klejącą oraz atraktantem.

Sumin Łąka Kwietna 100g

29,50 
Sumin łąka kwietna, to specjalnie dobrana mieszanka rodzimych (przystosowanych do warunków klimatycznych Polski) nasion kwiatów. Kompozycja zawiera rośliny kwitnące, o dużym zróżnicowaniu gatunkowym. Tworzące po wysianiu wielobarwną łąkę, o wysokich walorach estetycznych, dającą pożywienie i schronienie dla pożytecznych owadów zapylających oraz ptaków i małych ssaków.

Sumin Mączka bazaltowa 3kg

9,90 
Sumin mączka bazaltowa, mineralny, naturalny środek poprawiający właściwości fizyko-chemiczne gleby, łatwy w stosowaniu, który wspomaga wzrost roślin. Środek można stosować w uprawie wszystkich gatunków roślin warzywnych i sadowniczych. Polecany szczególnie na gleby lekkie lub zbyt zwięzłe o zbyt niskim odczynie.

Sumin nawóz do storczyków 250ml

9,00 
Do ogrodu Nawóz do storczyków to płynny koncentrat nawozowy zawierający składniki pokarmowe rozpuszczalne w wodzie odpowiednie dla storczyków.