Wyświetlanie jednego wyniku

Nasiona kukurydza RGT Smartboxx j.s 80 tys.nasion

870,00 
Smartboxx to odmiana kukurydzy o wybitnych parametrach ziarnowych, charakteryzuje się bardzo wysokim potencjałem plonowania oraz świetnym oddawaniem wody w końcowym etapie wegetacji. Wysoko oceniony w badaniach rozpoznawczych COBORU w roku 2021, gdzie uzyskał wynik 106% wzorca w grupie odmian średniowczesnych i był jedną z suchszych odmian (27% podczas zbioru).
  • RGT SMARTBOXX to odmiana o wybitnych parametrach ziarnowych, charakteryzująca się bardzo wysokim potencjałem plonowania oraz szybkim oddawaniem wody w końcowym etapie wegetacji.
  • RGT SMARTBOXX to odmiana o bardzo mocnym ulistnieniu, szerokich i dość długich liściach, co czyni ją wysoko przydatną w uprawie na kiszonkę. Wszystkie parametry żywieniowe, a więc Plon ogólny Suchej Masy, energia, skrobia i strawność są na bardzo wysokim poziomie.
  • RGT SMARTBOXX to odmiana która uzyskała jeden z najwyższych wyników w badaniach rozpoznawczych COBORU w 2021 roku, przy bardzo niskiej wilgotności ziarna.
  • RGT SMARTBOXX w badaniach rozpoznawczych w Niemczech osiągnęła w 2021 roku najwyższy wynik plonu ziarna w grupie średnio-wczesnej.
  • RGT SMARTBOXX to odmiana wielofunkcyjna ze względu na możliwość różnych kierunków użytkowania: na ziarno, kiszonkę, CCM i biogaz.
Aby zamówić ten produkt już dziś, zapraszamy do skorzystania z formularza zamówień: Zamów