Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Bacara Trio 516SC 5l

Środki ochrony roślin Bacara Trio 516SC to herbicyd, selektywny o działaniu układowym, stosowany doglebowo lub nalistnie, koncentrat w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC). Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancja czynna diflufenikan zaliczana jest do grupy F1, substancja czynna flufenacet do grupy K3, a substancja czynna metrybuzyna do grupy C1.

Bagira 40EC 1l

55,00 
Herbicyd w formie koncentratu do sporządzania emulsji, stosowany nalistnie, przeznaczony do selektywnego zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów jednoliściennych (po ich wschodach) w uprawach roślin rolniczych i warzywnych. Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancja czynna chizalofop-P-tefurylowy została zaklasyfikowana do grupy A.

BAT 600SC 0,5l

Środki ochrony roślin BAT 600SC to herbicyd w postaci koncentratu w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC), stosowany doglebowo lub nalistnie.

Bizon 1l

Środki ochrony roślin Bizon™ to nowoczesny środek chwastobójczy do powschodowego, jesiennego zwalczania chwastów w zbożach ozimych: pszenicy ozimej, pszenżycie ozimym, życie i jęczmieniu ozimym.

Elumis 105 OD 1l

139,00 
Środek chwastobójczy w formie zawiesiny stosowany nalistnie, przeznaczony do powschodowego zwalczania perzu właściwego i innych chwastów jednoliściennych oraz chwastów dwuliściennych w uprawie kukurydzy. Kompleksowa rozwiązanie. Łatwy w użyciu.

Expert Met 56WG 700g

Środki ochrony roślin Expert Met 56WG jest środkiem chwastobójczym przeznaczonym głównie do zwalczania miotły zbożowej w zbożach ozimych.

Lentipur Flo 500SC 1l

45,00 1l
Środki ochrony roślin Lentipur Flo przeznaczony do zwalczania miotły zbożowej oraz jednorocznych chwastów dwuliściennych w zbożach ozimych.

Lentipur Flo 500SC 5l

45,00 1l
Środki ochrony roślin Lentipur Flo przeznaczony do zwalczania miotły zbożowej oraz jednorocznych chwastów dwuliściennych w zbożach ozimych.

Loop 100g

Środki ochrony roślin Loop zawiera zgodnie z klasyfikacją HRAC substancje czynne bensulfuron metylowy i metsulfuron metylowyzaliczane są do grupy B.