Wyświetlanie 1–12 z 51 wyników

Aerozol do odstraszania komarów i kleszczy (DEET) 100ml

18,00 
Sumin aerozol do odstraszania komarów i kleszczy (DEET), meszki do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń. Okres działania odstraszającego: 8 godz. W celu zapewnienia ochrony przeciwko kleszczom przez dłuższy okres czasu, należy ponownie zastosować produkt po upływie 6 godzin od pierwszego zastosowania. Aerozol do odstraszania komarów i kleszczy (DEET) przeznaczony do stosowania na odzieży.

Aerozol na muchy i inne owady latające 750ml

27,00 
Sumin Aerozol na muchy i inne owady latające do zwalczania owadów latających np. much w pomieszczeniach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Efekt owadobójczy uzyskuje się po 10 minutach od zastosowania. *Zdjęcie poglądowe - oferowane opakowanie 750ml

In-Corno 25ml (pędraki)

11,90 
Do ogrodu Sumin IN-CORNO jest skoncentrowanym płynnym produktem nawozowym, opartym na specjalnie ukierunkowanych ekstraktach roślinnych i mikroelementach.

Koncentrat na komary w ogrodzie 50ml

32,00 
Sumin koncentrat na komary w ogrodzie to środek owadobójczy o szerokim zastosowaniu, przeznaczony do zwalczania komarów w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach rolniczych, budynkach publicznych, zakładach przetwórstwa żywności oraz na terenach przyległych (fundamenty, tarasy, podjazdy, chodniki, parkingi). Stosowanie standardowe: 5 ml środka w 1 l wody/20-30 m2. Substancja czynna: cypermetryna ((1RS)-cis,trans-3-(2,2-dichlorowinylo)- 2,2-dimetylocyklopropanokarboksylan (RS)-a-cyjano-3fenoksybenzylu)

Laser 940 EC zwalcza szkodniki w tujach i iglakach 25ml

14,90 
LASER® 940 EC naturalny preparat do zwalczania szkodników w tujach i iglakach. Preparat olejowy pochodzenia naturalnego, zawierający w swoim składzie olej rydzowy (z lnicznika siewnego Caamelia sativa) w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej. Działa w sposób mechaniczny poprzez blokowanie układu oddechowego szkodników.

Laser 940EC zwalcza szkodniki w uprawach warzyw, ziół, owoców 25ml

14,90 
LASER 940 EC olejowy pochodzenia naturalnego, zawierający w swoim składzie olej rydzowy (z lnicznika siewnego Caamelia sativa) w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej. Działa w sposób mechaniczny poprzez blokowanie układu oddechowego szkodników.

Laser RTU 550ml

16,90 
Do ogrodu Laser RTU to naturalny preparat do zwalczania szkodników. Może być stosowany w uprawach domowych, ogrodowych i pod osłonami. Preparat pochodzenia naturalnego, o działaniu kontaktowym, w formie gotowego do użycia produktu. Zawiera w swoim składzie olej roślinny i działa w sposób mechaniczny. Przeznaczony jest do ochrony roślin przed tarcznikami, mszycami, przędziorkami, mączlikami, miodówkami, wełnowcami oraz innymi roztoczami i owadami występującymi w roślinach ozdobnych, warzywnych, sadowniczych oraz w ziołach.

Maść Ogrodnicza P-13 AA 60g

13,90 
Do ogrodu maść ogrodnicza P-13 AA to środek gotowy do użycia w formie wysokolepnej maści żywicznej przeznaczony do smarowania ran drzew i krzewów.

Maść ogrodnicza-półpłynna 250g

12,90 
Do ogrodu Sumin Maść ogrodnicza półpłynna w formie półpłynnej maści przeznaczony do zabezpieczania ran drzew i krzewów powstałych po cięciu, uszkodzeniach mechanicznych oraz po pęknięciu kory drzew. Zastosowanie maść ogrodnicza półpłynna przyspiesza regenerację uszkodzonych tkanek roślin oraz ochrania powstałe rany przed infekcją patogenów.

Molufries 5GB 200g

15,00 
Do ogrodu Molufries 5GB to środek ślimakobójczy w formie przynęty granulowanej, przeznaczony do zwalczania ślimaków nagich.

Multiroots ukorzeniacz 20ml

9,90 
Do ogrodu Multiroots to ukorzeniacz przeznaczony jest do aktywacji i wspomagania procesu ukorzeniania: sadzonek i cebul roślin ozdobnych, sadzonek warzyw oraz drzew i krzewów. Ukorzeniacz do stosowania przed i po wysadzeniu w miejsca stałe. Dzięki zawartości kwasów humusowych posiada również zdolność aktywnego inicjowania oraz wspierania procesu kiełkowania nasion, aktywuje zarodek oraz wspomaga wzrost siewki. W związku z tym znacznie poprawia siłę kiełkowania oraz kondycję rośliny w początkowej fazie wzrostu.

Nawóz organiczno-mineralny granulowany uniwersalny 1,2kg

18,90 
Sumin Nawóz organiczno-mineralny uniwersalny granulowany nawóz do stosowania w rolnictwie ekologicznym. Ekologiczny nawóz wytworzony na bazie składników organicznych i minerałów naturalnego pochodzenia, zawierający makro i mikroelementy oraz wysokie stężenie kwasów humusowych. Jest przeznaczony do stosowania na wszystkich rodzajach gleb. Może być stosowany w uprawach roślin polowych oraz w produkcji ogrodniczej, na trawnikach i w roślinach ozdobnych.