Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

ATUT RTU 1l

22,90 
Środki ochrony roślin ATUT RTU przeznaczony do zwalczania perzu właściwego oraz innych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych.

Boxer 800EC 250ml

33,90 
Środki ochrony roślin Boxer 800EC przeznaczony do selektywnego zwalczania niektórych rocznych chwastów jednoliściennych i dwuliściennych.

Chwastox Nowy Trio 390 SL 10 l

407,00 
Środki ochrony roślin Chwastox Nowy Trio 390 SL jest środkiem chwastobójczym w formie płynu do sporządzania roztworu wodnego, stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania chwastów dwuliściennych w zbożach. Aby zamówić ten produkt już dziś, zapraszamy do skorzystania z formularza zamówień: Zamów  

Chwastox Nowy Trio 390 SL 1L

51,00 
Środki ochrony roślin Chwastox Nowy Trio 390 SL jest herbicydem selektywnym o działaniu układowym, stosowanym nalistnie w formie płynu do sporządzania roztworu wodnego, przeznaczonym do zwalczania chwastów dwuliściennych w pszenicy ozimej, pszenżycie ozimym, życie, jęczmieniu jarym, owsie oraz na trawnikach Aby zamówić ten produkt już dziś, zapraszamy do skorzystania z formularza zamówień: Zamów

Dicolen 200EC 125ml

32,90 
Środki ochrony roślin Dicolen 200EC zwalcza chwasty na trawnikach; herbicyd selektywny o działaniu układowym, stosowany nalistnie.

Fusilade Forte 150EC 50ml

26,90 
Sumin Fusilade Forte 150 EC to środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników profesjonalnych. Środek chwastobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania perzu właściwego oraz rocznych chwastów jednoliściennych.

Golf Extra 100ml

28,90 
Sumin Golf Extra jest herbicydem w formie płynu do sporządzania roztworu wodnego. Przeznaczony do powschodowego zwalczania jednorocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach sportowych, polach golfowych i innych rekreacyjnych obszarach trawiastych. Środek do stosowania przy użyciu samobieżnego lub ciągnikowego opryskiwacza polowego lub opryskiwacza ręcznego.

Niko 40 OD 1L – nikosulfuron do kukurydzy

25,00 
Nikosulfuron jest substancją czynną wchodząca w skład środka Niko 40 OD i jest wykorzystywana powszechnie w ochronie chwastobójczej kukurydzy. Głównym zadaniem herbicydu jest eliminacja chwastów jednoliściennych i zwiększenie skuteczności działania oraz rozszerzenie spektrum zwalczanych chwastów dwuliściennych. Aby zamówić ten produkt już dziś, zapraszamy do skorzystania z formularza zamówień: Zamów  

NIKO 40 OD 5L – nikosulfuron do kukurydzy

120,00 
Niko 40OD, innowacyjny herbicyd w formie zawiesiny olejowej do rozcieńczania wodą, który oferuje skuteczną ochronę upraw przed perzem właściwym, a także przed chwastami jednoliściennymi i dwuliściennymi. Dzięki zawartości nikosulfuronu Niko 40OD działa szybko i efektywnie, hamując wzrost i rozwój niechcianych roślin w Twoich polach. Aby zamówić ten produkt już dziś, zapraszamy do skorzystania z formularza zamówień: Zamów

Sumin likwiduje zielone naloty na bruku (gotowy do użycia) 500ml

16,00 

Do ogrodu Sumin likwiduje zielone naloty na bruku (gotowy do użycia)

Sumin likwiduje zielone naloty na bruku to środek gotowy do użycia do konserwacji / ochrony materiałów budowlanych (inne niż drewno) przed glonami i porostami. Produkt skuteczny i znany na rynku, doskonale likwiduje zielone naloty na bruku oraz na kostce brukowanej, murach czy nagrobkach.

Sumin likwiduje zielone naloty na bruku (koncentrat) 500ml

33,00 
Sumin likwiduje zielone naloty na bruku koncentrat to środek do konserwacji / ochrony materiałów budowlanych (inne niż drewno) przed glonami i porostami. W zależności od wielkości zielonego nalotu można rozcieńczać w proporcji 1:4 z wodą. Produkt skuteczny i znany na rynku, doskonale likwiduje zielone naloty na bruku oraz na kostce brukowanej, murach czy nagrobkach.