Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Domark 100EC 20ml

25,90 
Sumin Domark 100 EC do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych. Środek grzybobójczy w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego i wyniszczającego w ochronie roślin sadowniczych, roślin ozdobnych przed chorobami powodowanymi przez grzyby. Środek Domark 100 EC przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Magnicur Finito 687,5SC 25ml Twój Ogród

11,90 
Magnicur Finito 687,5SC  to środek grzybobójczy, który zawiera dwie substancje czynne, co zapobiega powstawaniu odporności na patogeny. Działa zapobiegawczo i interwencyjnie, jest wysoce skuteczny w ochronie warzyw. Środek odporny na zmywanie przez deszcz i działanie promieni słonecznych.

Magnicur Gold 50WG 2,5g Twój Ogród

16,90 
Magnicur Gold 50WG jest fungicydem w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu mezostemicznym do stosowania zapobiegawczego. Działanie mezostemiczne polega na rozprzestrzenianiu się substancji aktywnej poprzez dyfuzję w fazie gazowej na powierzchni liści, wiązaniu się z powierzchniową warstwą wosków oraz częściowym działaniu wgłębnym połączonym z przemieszczaniem się w przestworach międzykomórkowych.

Magnicur One-Day 500SC 15ml Twój Ogród

18,90 
Magnicur One-Day 500SC fungicyd w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu kontaktowym, do stosowania zapobiegawczego lub tuż po wystąpieniu pierwszych objawów chorobowych.

Miedzian 50WP 15g

9,00 
Środki ochrony roślin Miedzian 50WP 15g stosowania zapobiegawczego w ochronie przed chorobami, w amatorskiej uprawie drzew owocowych niskopiennych.

Miedzian 50WP 50g

13,00 
Środki ochrony roślin Miedzian 50WP 15g stosowania zapobiegawczego w ochronie przed chorobami, w amatorskiej uprawie drzew owocowych niskopiennych.

Proplant 722SL 30ml

21,90 
Środki ochrony roślin Proplant 722SL przeznaczony do stosowania w ochronie roślin warzywnych i ozdobnych przed chorobami grzybowymi.

Revus 250SC 15ml

24,90 
Sumin Revus 250 SC to środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych. Revus 250 SC jest środkiem grzybobójczym, wysoce selektywnym koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu wgłębnym i kontaktowym, do stosowania głównie zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie ziemniaka przed zarazą ziemniaka oraz pomidorów gruntowych przed chorobami grzybowymi.

Scorpion 325SC 10ml

18,00 
Sumin Scorpion 325 SC to środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych. Środek grzybobójczy, koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu powierzchniowym i systemicznym, stosowany zapobiegawczo w zwalczaniu chorób powodowanych przez grzyby w uprawie roślin warzywnych i truskawek. Środek Scorpion 325 SC stosuje się przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Switch 62,5WG 10g

18,00 
Switch 62,5 WG to środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych. Sumin Switch 62,5 WG jest środkiem grzybobójczym, koncentrat w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej, o działaniu wgłębnym i powierzchniowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego. Środek Switch 62,5 WG przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

Syllit 65WP 10g

11,00 
Środek Syllit 65 WP przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych. Sumin Syllit 65 WP to środek grzybobójczy w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego, interwencyjnego w ochronie roślin sadowniczych przed chorobami grzybowymi. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy sadowniczych i ręcznych.