Preparaty, które opierają się na całkowicie naturalnej technologii działania, bez wykorzystania substancji chemicznych.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

In-Corno 25ml (pędraki)

11,90 
Do ogrodu Sumin IN-CORNO jest skoncentrowanym płynnym produktem nawozowym, opartym na specjalnie ukierunkowanych ekstraktach roślinnych i mikroelementach.

Laser 940 EC zwalcza szkodniki w tujach i iglakach 25ml

14,90 
LASER® 940 EC naturalny preparat do zwalczania szkodników w tujach i iglakach. Preparat olejowy pochodzenia naturalnego, zawierający w swoim składzie olej rydzowy (z lnicznika siewnego Caamelia sativa) w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej. Działa w sposób mechaniczny poprzez blokowanie układu oddechowego szkodników.

Laser 940EC zwalcza szkodniki w uprawach warzyw, ziół, owoców 25ml

14,90 
LASER 940 EC olejowy pochodzenia naturalnego, zawierający w swoim składzie olej rydzowy (z lnicznika siewnego Caamelia sativa) w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej. Działa w sposób mechaniczny poprzez blokowanie układu oddechowego szkodników.

Laser RTU 550ml

16,90 
Do ogrodu Laser RTU to naturalny preparat do zwalczania szkodników. Może być stosowany w uprawach domowych, ogrodowych i pod osłonami. Preparat pochodzenia naturalnego, o działaniu kontaktowym, w formie gotowego do użycia produktu. Zawiera w swoim składzie olej roślinny i działa w sposób mechaniczny. Przeznaczony jest do ochrony roślin przed tarcznikami, mszycami, przędziorkami, mączlikami, miodówkami, wełnowcami oraz innymi roztoczami i owadami występującymi w roślinach ozdobnych, warzywnych, sadowniczych oraz w ziołach.

Maść Ogrodnicza P-13 AA 60g

13,90 
Do ogrodu maść ogrodnicza P-13 AA to środek gotowy do użycia w formie wysokolepnej maści żywicznej przeznaczony do smarowania ran drzew i krzewów.

Maść ogrodnicza-półpłynna 250g

12,90 
Do ogrodu Sumin Maść ogrodnicza półpłynna w formie półpłynnej maści przeznaczony do zabezpieczania ran drzew i krzewów powstałych po cięciu, uszkodzeniach mechanicznych oraz po pęknięciu kory drzew. Zastosowanie maść ogrodnicza półpłynna przyspiesza regenerację uszkodzonych tkanek roślin oraz ochrania powstałe rany przed infekcją patogenów.

Multiroots ukorzeniacz 20ml

9,90 
Do ogrodu Multiroots to ukorzeniacz przeznaczony jest do aktywacji i wspomagania procesu ukorzeniania: sadzonek i cebul roślin ozdobnych, sadzonek warzyw oraz drzew i krzewów. Ukorzeniacz do stosowania przed i po wysadzeniu w miejsca stałe. Dzięki zawartości kwasów humusowych posiada również zdolność aktywnego inicjowania oraz wspierania procesu kiełkowania nasion, aktywuje zarodek oraz wspomaga wzrost siewki. W związku z tym znacznie poprawia siłę kiełkowania oraz kondycję rośliny w początkowej fazie wzrostu.

Nawóz organiczno-mineralny granulowany uniwersalny 1,2kg

18,90 
Sumin Nawóz organiczno-mineralny uniwersalny granulowany nawóz do stosowania w rolnictwie ekologicznym. Ekologiczny nawóz wytworzony na bazie składników organicznych i minerałów naturalnego pochodzenia, zawierający makro i mikroelementy oraz wysokie stężenie kwasów humusowych. Jest przeznaczony do stosowania na wszystkich rodzajach gleb. Może być stosowany w uprawach roślin polowych oraz w produkcji ogrodniczej, na trawnikach i w roślinach ozdobnych.

Pryzmatix preparat do kompostowania 900g

18,90 
Pryzmatix to preparat do kompostowania. Zawiera naturalne mikroorganizmy glebowe. Doskonale nadaje się do kompostowania wszystkich rodzajów odpadów. Przyśpiesza powstawanie kompostu. Zaopatruje masę kompostową w naturalne mikropierwiastki, co zapobiega rozwojowi niepożądanych związków i prowadzi do szybszej przemiany odpadów w higienicznie doskonały kompost. Sumin Pryzmatix składa się z wysuszonej masy bakterii kompostowych i kultur grzybów zawartych w specjalnym substracie odżywczym z węglowodanów i protein.

Shot Extra 50ml

15,90 
Do ogrodu Shot Extra, przeznaczony do zwalczania kleszczy na otwartych terenach zielonych, np. działkach, ogrodach przydomowych, placach zabaw, parkach, lasach lub w innych miejscach, w których kleszcze stanowią zagrożenie dla ludzi i zwierząt.

Siltac EC zwalcza przędziorki, mszyce, miseczniki 5ml

14,90 
Do ogrodu preparat Siltac EC zwalcza przędziorki, mszyce, miseczniki – przeznaczony do eliminowania metodą fizyczną szkodliwych owadów i roztoczy.

Sumin Arkusz Żółty Kleisty kpl. 5szt.

13,00 
Do ogrodu Arkusz żółty kleisty jest to gotowy do użycia zestaw składający się z pięciu sztuk żółtych, dwustronnych arkuszy lepowych. Arkusze służą do wyłapywania oraz monitorowania występowania szkodników roślin, takich jak: mszyce, wciornastki, mączliki, miniarki, owocówki, itp.