Nawozy dolistne marki Wuxal i Foliq. Idealne uzupełnienie nawożenia doglebowego, dostarczenie roślinom zarówno makro jak i mikro składników. Poprawa wzrostu i plonu w warunkach niesprzyjających rozwojowi roślin takich  jak susza czy przymrozki.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

FoliQ Azotowy 36 20L

528,00 
FoliQ Azotowy powoduje zwiększenie wysokości i poprawę jakości plonu. Jest przeznaczony głównie do upraw roślin wysoko plonujących, o dużym zapotrzebowaniu na azot. Nawóz przyspiesza regenerację ozimin uszkodzonych w okresie zimy czy w wyniku stosowania herbicydów.

FoliQ MagN-us 20L

Wysoka zawartość magnezu i azotu w formie azotanowej sprawia, że FoliQ MagN-us jest niezastąpiony w nawożeniu dolistnym roślin o zwiększonym zapotrzebowaniu na te ważne makroelementy.

FoliQ MagN-us 5L

95,00 
Wysoka zawartość magnezu i azotu w formie azotanowej sprawia, że FoliQ MagN-us jest niezastąpiony w nawożeniu dolistnym roślin o zwiększonym zapotrzebowaniu na te ważne makroelementy.

Foliq Max Fosfor 10l

FoliQ Max Fosfor to wygodny w użyciu, całkowicie rozpuszczalny nawóz, którego celem jest zapobieganie oraz eliminacja niedoborów podstawowych składników odżywczych w wielu uprawach polowych i specjalistycznych, jak m.in. zboża, rzepak, warzywa, drzewa owocowe, kukurydza, ziemniak czy burak.

FoliQ MikroMix 1l

FoliQ MikroMix to nowoczesny nawóz do prewencyjnego i interwencyjnego uzupełniania niedoborów mikroelementów. Skład produktu został skomponowany tak, aby idealnie korespondował z wymaganiami pokarmowymi upraw intensywnych, gwarantując odpowiednie zaopatrzenie we wszystkie składniki niezbędne do optymalnego wzrostu i osiągania wysokich plonów

FoliQ X-Bor 10L

FoliQ X-Bor to nawóz dolistny do prewencyjnego i interwencyjnego zaopatrywania wielu gatunków roślin w bor oraz molibden. Środek zwiększa również przyswajanie azotu podawanego w formie saletrzanej przez przyspieszanie procesu jego zamiany na aminokwasy i białka, ograniczając jednocześnie akumulację azotanów w roślinach.

Nawóz dolistny Wuxal Macromix 10l

555,00 
WUXAL Macromix to wysoko skoncentrowany nawóz dolistny NPK do uzupełniającego odżywiania wszystkich rodzajów upraw, do przeciwdziałania lub kontrolowania pojawiających się utajonych lub ostrych niedoborów składników pokarmowych. WUXAL Macromix to dobrze zbalansowana zawiesina składników pokarmowych do utrzymania wzrostu roślin w sytuacji stresu fizjologicznego. Poprzez zapewnieni optymalnego żywienia WUXAL Macromix stabilizuje również zdrowotność rośliny.

Nawóz dolistny Wuxal Macromix 5l

WUXAL Macromix to wysoko skoncentrowany nawóz dolistny NPK do uzupełniającego odżywiania wszystkich rodzajów upraw, do przeciwdziałania lub kontrolowania pojawiających się utajonych lub ostrych niedoborów składników pokarmowych. WUXAL Macromix to dobrze zbalansowana zawiesina składników pokarmowych do utrzymania wzrostu roślin w sytuacji stresu fizjologicznego. Poprzez zapewnieni optymalnego żywienia WUXAL Macromix stabilizuje również zdrowotność rośliny. Nawozy dolistne są idealnym uzupełnieniem nawożenia doglebowego.

Nawóz dolistny Wuxal Mikro 1l

86,00 1l
WUXAL Mikro to wysoce skoncentrowany mikroskładnikowy nawóz zawiesinowy do ukierunkowanego odżywiania upraw intensywnych przez liść. Składniki odżywcze są łatwo dostępne dla roślin. Dlatego WUXAL Mikro nadaje się do bezpośredniego uzupełniania ostrego niedoboru mikroelementów i zapobiegania występowaniu ukrytych niedoborów. Nawozy dolistne są doskonałym uzupełnieniem nawożenia doglebowego.

Nawóz dolistny Wuxal Mikro 5l

378,00 5l
WUXAL Mikro to wysoce skoncentrowany mikroskładnikowy nawóz zawiesinowy do ukierunkowanego odżywiania upraw intensywnych przez liść. Składniki odżywcze są łatwo dostępne dla roślin. Dlatego WUXAL Mikro nadaje się do bezpośredniego uzupełniania ostrego niedoboru mikroelementów i zapobiegania występowaniu ukrytych niedoborów. Nawóz dolistny jest idealnym uzupełnieniem zawożenia doglebowego.

Nawóz dolistny Wuxal P45 10l

797,00 
WUXAL P45 to zawiesinowy nawóz dolistny do wszystkich rodzajów upraw rolniczych i sadowniczych ze zwiększonym zapotrzebowaniem na fosfor. Dodatek azotu i cynku i innych w pełni schelatowanych mikroelementów pozwala zachować zbilansowane odżywienie uprawianych roślin. Wysoka zawartość fosforu pozwala szybkie uzupełnienie fosforu w sytuacjach jego ostrego niedoboru. Nawóz dolistny jest idealnym uzupełnieniem nawożenia doglebowego.

Nawóz dolistny Wuxal Top N 20l

449,00 
WUXAL Top N to płynny nawóz o wysokiej zawartości azotu i wysokiej zawartości makroelementów oraz pełnej zawartości mikroelementów. Nadaje się do ogólnego uzupełniania dolistnego odżywiania, a także do zapobiegania niedoborom składników odżywczych w uprawach rolniczych i innych uprawach specjalistycznych. Nawóz dolistny jest idealnym uzupełnieniem nawożenia doglebowego.