Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Nasiona zbóż Jęczmień ozimy Aleksandra 25kg

Nasiona zbóż jęczmień ozimy Aleksandra jest to dalsza kontynuacja genetyczna odmiany Sandra. Z pewnością była to wyczekiwana rejestracja od jakiegoś czasu.

Nasiona zbóż Jęczmień ozimy Sandra 25kg

Nasiona zbóż Jęczmień ozimy Sandra to zarejestrowany w Niemczech, charakterystyczny dwurzędowy jęczmień ozimy o nieprzeciętnych możliwościach plonotwórczych

Nasiona zbóż Jęczmień ozimy SY Baracooda (j.s.)

Nasiona zbóż Jęczmień ozimy SY Baracooda to odmiana mieszańcowa jęczmienia oziemgo HYVIDO™ trzeciej generacji; masa 1000 ziaren oraz masa hektolitra duża.

Nasiona zbóż Pszenżyto ozime Dolindo 25kg

Nasiona zbóż Pszenżyto ozime Dolindo to nowa odmiana pszenżyta ozimego o krótkiej słomie i jest nieco późniejsza pod względem kłoszenia i dojrzewania.

Nasiona zbóż Pszenżyto ozime Medalion 25kg

Nasiona zbóż Pszenżyto ozime Medalion jest odmianą pszenżyta ozimego, wyhodowana przez HR Strzelce i zarejestrowaną w roku 2020.

Nasiona zbóż Żyto hybrydowe Helltop (j.s.)

Nasiona zbóż Żyto hybrydowe Helltop  w badaniach porównawczych COBORU w 2011 roku uzyskał średnio 117% wzorca, osiągając jeden z najwyższych wyników.

Nasiona zbóż Żyto hybrydowe Pluralis (j.s.)

Nasiona zbóż Żyto hybrydowe Pluralis to to odmiana żyta hybrydowego o najwyższym potencjale plonowania zarejestrowana w Dani, testowana również w Niemczech oraz Polsce.

Nasiona zbóż Żyto hybrydowe Stannos (j.s.)

Nasiona zbóż Żyto hybrydowe Stannos to kolejna doskonała odmiana z hodowli Nordic Seed z bardzo wysokim potencjałem plonowania.